22.03.2017, 21:15 | Kategoria: Liga
Enea PTPS Piła wygrała 3:0 z Atomem Treflem Sopot w zaległym meczu 15. kolejki Orlen Ligi. Drużyna Jacka Pasińskiego odniosła pierwsze zwycięstwo od 21 stycznia. Czytaj całość
031
21.03.2017, 09:17 | Kategoria: Liga
Siatkarki Grot Budowlanych Łódź pokonały 3:0 Enea PTPS Piła, notując szóste z rzędu zwycięstwo ligowe. MVP spotkania wybrano Martynę Grajber, która mecz rozpoczęła w kwadracie dla rezerwowych. Czytaj całość
19.03.2017, 20:04 | Kategoria: Liga
Przedostatnia kolejka sezonu zasadniczego zakończy się w Pile, gdzie Enea PTPS zmierzy się z trzecim w tabeli zespołem Grot Budowlanych Łódź. Czytaj całość
10.03.2017, 20:31 | Kategoria: Liga
W pierwszych dwóch setach Tauron MKS Dąbrowa Górnicza w pełni dominował na boisku będąc zespołem zdecydowanie lepszym w każdym elemencie od PTPS-u Piła. W trzecim secie podopieczne Magdaleny Śliwy przegrywały jednak już różnicą dziewięciu punktów, ale zdołały te straty np. dzięki zagrywce Tamary Kaliszuk odrobić i wygrały mecz w trzech setach. Dąbrowianki wciąż jeszcze nie straciły szans na awans do czwórki, ale muszą liczyć na potknięcie Developresu. Czytaj całość
20.02.2017, 02:13 | Kategoria: Liga
Rozgrywki Orlen Ligi nie zwalniają tempa. W poniedziałek Enea PTPS podejmie w rewanżowym spotkaniu BKS Profi Credit. W pierwszej fazie rozgrywek górą były pilanki, które w czterech setach pokonały siatkarki z Bielsko-Białej. Czytaj całość
11.02.2017, 22:37 | Kategoria: Liga
Siatkarki KSZO Ostrowiec pokonały 3:2 z Eneę PTPS Piła w 19. kolejce Orlen Ligi. Drużyny wygrywały sety na przemian aż do zażartego tie-breaka. Czytaj całość
10.02.2017, 20:59 | Kategoria: Liga
W ramach 19. kolejki OrlenLigi Enea PTPS Piła zmierzy się z KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim. Podopieczne Dariusza Parkitnego liczą na przerwanie serii porażek Czytaj całość
05.02.2017, 21:21 | Kategoria: Liga
ŁKS Commercecon Łódź w meczu rozgrywanym awansem (20. kolejka) pokonał we własnej hali Enea PTPS Piła w czterech setach. MVP została wybrana Lucie Muhlsteinova Czytaj całość