strzalka Orlen Liga strzalka Puchar Polski strzalka Pozostałe mecze


1 kolejka
15.10.2016 / 17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (26:24, 25:21, 23:25, 31:29)
15.10.2016 / 17:00 KPS Chemik Police - Enea PTPS Piła 3:0 (25:12, 25:19, 25:21)
15.10.2016 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot 3:1 (19:25, 25:22, 25:18, 26:24)
16.10.2016 / 17:00 Impel Wrocław - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:14, 25:22, 25:17)
16.10.2016 / 20:00 Giacomini Budowlani Toruń - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:21, 25:15)
17.10.2016 / 18:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KS Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
18.10.2016 / 18:00 Grot Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 3:1 (21:25, 25:8, 25:21, 25:20)
2 kolejka
22.10.2016 / 15:00 ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław 3:2 (25:16, 25:23, 15:25, 23:25, 15:8)
22.10.2016 / 17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Legionovia Legionowo 3:2 (25:17, 18:25, 20:25, 25:23, 15:6)
22.10.2016 / 17:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (23:25, 19:25, 25:23, 27:25, 8:15)
22.10.2016 / 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - KPS Chemik Police 1:3 (25:23, 19:25, 14:25, 17:25)
23.10.2016 / 14:45 KS Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź 1:3 (17:25, 26:24, 21:25, 22:25)
23.10.2016 / 17:00 Atom Trefl Sopot - Enea PTPS Piła 3:0 (25:18, 25:22, 25:19)
24.10.2016 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Giacomini Budowlani Toruń 1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 24:26)
3 kolejka
28.10.2016 / 20:15 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - KS Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (15:25, 23:25, 10:25)
29.10.2016 / 17:00 Giacomini Budowlani Toruń - Atom Trefl Sopot 0:3 (20:25, 15:25, 20:25)
29.10.2016 / 17:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:13, 20:25, 22:25, 19:25)
29.10.2016 / 17:00 KPS Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)
29.10.2016 / 18:00 Enea PTPS Piła - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (22:25, 13:25, 25:19, 19:25)
31.10.2016 / 18:00 Impel Wrocław - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:1 (20:25, 25:18, 25:18, 25:16)
31.10.2016 / 18:00 Grot Budowlani Łódź - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (26:24, 25:18, 25:16)
4 kolejka
05.11.2016 / 17:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (25:14, 23:25, 25:23, 26:24)
05.11.2016 / 18:00 Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:23, 25:19)
06.11.2016 / 14:45 KS Developres SkyRes Rzeszów - KPS Chemik Police 2:3 (24:26, 16:25, 25:23, 25:21, 12:15)
06.11.2016 / 16:00 Giacomini Budowlani Toruń - Impel Wrocław 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)
06.11.2016 / 17:00 Atom Trefl Sopot - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:13, 16:25, 23:25, 20:25)
07.11.2016 / 18:00 ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 0:3 (17:25, 19:25, 16:25)
08.11.2016 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 21:25, 23:25)
5 kolejka
12.11.2016 / 17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (23:25, 23:25, 25:20, 26:24, 15:9)
12.11.2016 / 18:00 Enea PTPS Piła - KS Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:21, 27:25, 21:25, 17:25, 15:8)
13.11.2016 / 14:45 Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław 1:3 (13:25, 26:24, 18:25, 22:25)
13.11.2016 / 17:00 KPS Chemik Police - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (25:13, 25:15, 21:25, 25:14)
13.11.2016 / 17:00 KS Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:16, 25:15)
14.11.2016 / 18:00 Grot Budowlani Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:2 (25:20, 25:17, 18:25, 23:25, 15:10)
24.11.2016 / 18:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:9, 25:22, 25:14)
6 kolejka
17.11.2016 / 18:00 ŁKS Commercecon Łódź - KPS Chemik Police 1:3 (18:25, 25:16, 24:26, 19:25)
19.11.2016 / 17:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Enea PTPS Piła 1:3 (20:25, 26:24, 20:25, 19:25)
19.11.2016 / 17:00 Giacomini Budowlani Toruń - Grot Budowlani Łódź 0:3 (16:25, 18:25, 17:25)
19.11.2016 / 18:00 KS Developres SkyRes Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (21:25, 25:18, 21:25, 25:13, 15:9)
20.11.2016 / 14:45 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:13, 25:19, 25:15)
20.11.2016 / 17:00 Atom Trefl Sopot - Legionovia Legionowo 3:2 (21:25, 25:19, 25:15, 17:25, 15:13)
21.11.2016 / 18:00 Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (23:25, 25:21, 24:26, 25:18, 12:15)
7 kolejka
25.11.2016 / 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:17, 25:12, 25:19)
26.11.2016 / 17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (15:25, 25:18, 25:14, 25:22)
26.11.2016 / 18:00 Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław 3:0 (25:20, 25:19, 25:23)
26.11.2016 / 18:00 Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:22)
27.11.2016 / 14:45 KPS Chemik Police - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 26:28, 25:15, 25:23)
27.11.2016 / 17:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot 3:0 (25:15, 25:13, 25:16)
28.11.2016 / 18:00 Legionovia Legionowo - KS Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (23:25, 25:27, 16:25)
8 kolejka
30.11.2016 / 17:00 Atom Trefl Sopot - KS Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (26:24, 15:25, 25:23, 25:19)
30.11.2016 / 18:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Legionovia Legionowo 3:2 (25:23, 19:25, 17:25, 25:22, 15:6)
30.11.2016 / 18:00 ŁKS Commercecon Łódź - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (15:25, 25:20, 22:25, 23:25)
30.11.2016 / 18:00 Giacomini Budowlani Toruń - KPS Chemik Police 0:3 (17:25, 19:25, 17:25)
30.11.2016 / 18:00 Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (25:19, 20:25, 25:22, 25:11)
30.11.2016 / 18:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Grot Budowlani Łódź 3:2 (25:20, 25:22, 19:25, 23:25, 15:7)
30.11.2016 / 20:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła 1:3 (25:16, 12:25, 9:25, 13:25)
9 kolejka
03.12.2016 / 17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:23, 25:21, 22:25, 15:25, 15:12)
03.12.2016 / 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 19:25, 25:22, 25:11)
03.12.2016 / 18:00 Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (16:25, 21:25, 22:25)
03.12.2016 / 19:00 Grot Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot 3:0 (25:14, 25:14, 25:17)
04.12.2016 / 14:45 Enea PTPS Piła - Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:18, 25:19)
04.12.2016 / 15:00 KS Developres SkyRes Rzeszów - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:21, 25:9, 25:21)
04.12.2016 / 17:00 KPS Chemik Police - Impel Wrocław 3:2 (25:20, 18:25, 19:25, 25:23, 15:9)
10 kolejka
07.12.2016 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo 3:2 (20:25, 24:26, 26:24, 25:18, 15:12)
07.12.2016 / 18:00 Giacomini Budowlani Toruń - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (22:25, 27:25, 25:13, 25:16)
07.12.2016 / 18:00 Impel Wrocław - Enea PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:20, 25:18)
07.12.2016 / 18:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KPS Chemik Police 0:3 (13:25, 13:25, 17:25)
07.12.2016 / 18:00 Grot Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:20, 25:14, 25:22)
07.12.2016 / 20:00 Atom Trefl Sopot - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (23:25, 25:27, 15:25)
15.12.2016 / 18:00 ŁKS Commercecon Łódź - KS Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)
11 kolejka
10.12.2016 / 17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Atom Trefl Sopot 3:1 (25:19, 12:25, 25:18, 26:24)
10.12.2016 / 18:00 Enea PTPS Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (19:25, 25:22, 25:20, 19:25, 11:15)
10.12.2016 / 18:00 Legionovia Legionowo - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (25:11, 24:26, 25:23, 25:22)
10.12.2016 / 18:00 KS Developres SkyRes Rzeszów - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
11.12.2016 / 14:45 KPS Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:18, 25:17, 25:21)
11.12.2016 / 17:00 KS Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 0:3 (19:25, 17:25, 14:25)
12.12.2016 / 18:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (21:25, 26:24, 22:25, 23:25)
12 kolejka
17.12.2016 / 17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - KPS Chemik Police 0:3 (9:25, 16:25, 20:25)
17.12.2016 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (11:25, 20:25, 25:18, 25:14, 15:10)
17.12.2016 / 20:00 Impel Wrocław - Legionovia Legionowo 3:0 (25:13, 25:18, 25:22)
18.12.2016 / 14:45 Atom Trefl Sopot - ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (25:19, 25:14, 27:29, 23:25, 15:13)
18.12.2016 / 15:00 KS Developres SkyRes Rzeszów - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (25:17, 25:16, 23:25, 25:15)
18.12.2016 / 17:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:16, 25:22)
19.12.2016 / 18:00 Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła 3:2 (25:21, 25:21, 19:25, 21:25, 15:10)
13 kolejka
22.12.2016 / 18:00 KPS Chemik Police - Atom Trefl Sopot 3:0 (25:13, 25:23, 25:15)
22.12.2016 / 19:00 Legionovia Legionowo - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:21, 15:25, 25:16, 25:22)
23.12.2016 / 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 22:25, 16:25)
23.12.2016 / 18:00 Impel Wrocław - KS Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:17, 25:23, 25:21)
23.12.2016 / 19:00 Enea PTPS Piła - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:15, 25:22, 25:16)
30.12.2016 / 18:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:15, 25:21)
30.12.2016 / 18:00 ŁKS Commercecon Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 25:21, 22:25, 25:22)
14 kolejka
04.01.2017 / 18:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Impel Wrocław 1:3 (23:25, 29:27, 15:25, 16:25)
04.01.2017 / 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2:3 (9:25, 25:19, 25:11, 20:25, 11:15)
04.01.2017 / 18:00 Enea PTPS Piła - KPS Chemik Police 0:3 (17:25, 20:25, 20:25)
04.01.2017 / 20:30 ŁKS Commercecon Łódź - Giacomini Budowlani Toruń 3:2 (21:25, 21:25, 25:20, 25:18, 19:17)
04.01.2017 / 20:30 KS Developres SkyRes Rzeszów - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 18:25, 18:25)
22.02.2017 / 18:30 Atom Trefl Sopot - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 2:3 (18:25, 25:20, 25:21, 20:25, 10:15)
01.03.2017 / 19:00 Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź 2:3 (16:25, 25:22, 22:25, 25:21, 10:15)
15 kolejka
07.01.2017 / 17:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (20:25, 29:27, 25:22, 25:19)
07.01.2017 / 18:00 Grot Budowlani Łódź - KS Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (19:25, 19:25, 25:19, 16:25)
07.01.2017 / 20:00 KPS Chemik Police - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:10, 26:24, 22:25, 25:19)
08.01.2017 / 17:00 Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:21, 28:26, 25:18)
09.01.2017 / 18:00 Giacomini Budowlani Toruń - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:2 (20:25, 25:21, 25:17, 21:25, 15:12)
07.02.2017 / 18:00 Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0:3 (18:25, 22:25, 10:25)
22.03.2017 / 18:00 Enea PTPS Piła - Atom Trefl Sopot 3:0 (30:28, 27:25, 25:15)
16 kolejka
13.01.2017 / 18:00 KS Developres SkyRes Rzeszów - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (23:25, 25:22, 25:20, 25:27, 15:9)
13.01.2017 / 20:15 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Impel Wrocław 1:3 (25:21, 20:25, 16:25, 13:25)
14.01.2017 / 17:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Grot Budowlani Łódź 2:3 (25:19, 17:25, 25:22, 23:25, 12:15)
14.01.2017 / 18:00 ŁKS Commercecon Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:22, 16:25, 25:23, 26:24)
15.01.2017 / 15:00 Atom Trefl Sopot - Giacomini Budowlani Toruń 0:3 (21:25, 20:25, 18:25)
16.01.2017 / 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - Enea PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:19, 25:18)
23.02.2017 / 19:00 Legionovia Legionowo - KPS Chemik Police 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)
17 kolejka
21.01.2017 / 17:00 KPS Chemik Police - KS Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:19, 25:16, 25:16)
21.01.2017 / 17:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
21.01.2017 / 18:00 Enea PTPS Piła - Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:21, 25:18)
21.01.2017 / 20:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (25:20, 18:25, 23:25, 25:20, 15:7)
22.01.2017 / 16:00 KS Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot 1:3 (16:25, 25:23, 26:28, 21:25)
22.01.2017 / 17:00 Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:15, 25:17)
22.01.2017 / 17:00 Impel Wrocław - Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:11, 25:13, 25:14)
18 kolejka
28.01.2017 / 17:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KPS Chemik Police 0:3 (22:25, 20:25, 18:25)
28.01.2017 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź 0:3 (22:25, 23:25, 13:25)
28.01.2017 / 18:00 ŁKS Commercecon Łódź - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (25:23, 25:15, 18:25, 25:14)
28.01.2017 / 18:00 Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (28:26, 25:21, 14:25, 26:28, 15:8)
29.01.2017 / 14:45 Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot 3:1 (26:24, 22:25, 25:16, 25:19)
29.01.2017 / 15:00 KS Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła 3:0 (25:21, 25:17, 25:10)
29.01.2017 / 17:00 Giacomini Budowlani Toruń - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (19:25, 25:20, 23:25, 20:25)
19 kolejka
10.02.2017 / 18:00 Grot Budowlani Łódź - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (19:25, 25:21, 25:12, 25:20)
11.02.2017 / 16:00 KS Pałac Bydgoszcz - KS Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (17:25, 18:25, 25:21, 18:25)
11.02.2017 / 17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:2 (25:16, 16:25, 23:25, 25:21, 22:20)
11.02.2017 / 17:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 2:3 (25:17, 11:25, 25:23, 18:25, 12:15)
11.02.2017 / 18:00 Enea PTPS Piła - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:3 (25:20, 21:25, 25:19, 11:25, 13:15)
11.02.2017 / 20:00 Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot 2:3 (25:23, 20:25, 25:22, 20:25, 8:15)
12.02.2017 / 19:00 KPS Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (22:25, 25:21, 20:25, 25:19, 15:7)
20 kolejka
05.02.2017 / 18:00 ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła 3:1 (25:17, 25:18, 21:25, 25:17)
15.02.2017 / 18:00 Giacomini Budowlani Toruń - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:20, 25:19, 25:21)
15.02.2017 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - KPS Chemik Police 1:3 (18:25, 23:25, 25:23, 17:25)
15.02.2017 / 18:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (12:25, 25:19, 25:13, 18:25, 15:9)
15.02.2017 / 18:00 KS Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:19, 25:16)
15.02.2017 / 18:30 Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (22:25, 16:25, 25:16, 17:25)
15.02.2017 / 20:30 Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź 3:1 (25:19, 25:23, 23:25, 25:21)
21 kolejka
18.02.2017 / 17:00 KPS Chemik Police - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (23:25, 26:24, 25:23, 25:17)
19.02.2017 / 14:45 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)
19.02.2017 / 15:00 KS Developres SkyRes Rzeszów - Atom Trefl Sopot 3:0 (25:12, 25:17, 25:17)
19.02.2017 / 17:00 Legionovia Legionowo - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (25:21, 25:20, 21:25, 17:25, 15:9)
19.02.2017 / 20:30 Grot Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:23, 25:8)
20.02.2017 / 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (17:25, 13:25, 17:25)
20.02.2017 / 18:00 Enea PTPS Piła - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 1:3 (15:25, 25:19, 18:25, 16:25)
22 kolejka
25.02.2017 / 17:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
25.02.2017 / 17:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:22, 18:25, 20:25, 14:25)
26.02.2017 / 17:00 Giacomini Budowlani Toruń - Enea PTPS Piła 3:1 (19:25, 25:17, 25:22, 25:8)
26.02.2017 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:17, 17:25, 25:21, 28:26)
26.02.2017 / 18:30 Atom Trefl Sopot - Grot Budowlani Łódź 2:3 (7:25, 18:25, 25:23, 25:17, 8:15)
27.02.2017 / 18:00 ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 27:25, 25:23)
21.03.2017 / 18:00 Impel Wrocław - KPS Chemik Police 3:1 (25:21, 22:25, 25:21, 25:19)
23 kolejka
04.03.2017 / 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - Giacomini Budowlani Toruń 1:3 (19:25, 25:16, 20:25, 23:25)
04.03.2017 / 18:00 Enea PTPS Piła - Impel Wrocław 0:3 (7:25, 27:29, 16:25)
05.03.2017 / 14:45 KPS Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:18, 25:18, 26:24)
05.03.2017 / 17:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Atom Trefl Sopot 3:2 (17:25, 25:12, 22:25, 26:24, 15:10)
05.03.2017 / 17:00 Legionovia Legionowo - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 2:3 (25:11, 23:25, 23:25, 25:22, 13:15)
05.03.2017 / 18:00 KS Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:15, 25:18)
06.03.2017 / 18:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:27, 24:26, 25:21, 18:25)
24 kolejka
10.03.2017 / 18:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Enea PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:11, 25:23)
11.03.2017 / 17:00 Giacomini Budowlani Toruń - Legionovia Legionowo 3:1 (25:15, 28:26, 17:25, 25:19)
11.03.2017 / 18:00 ŁKS Commercecon Łódź - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:23, 25:18, 25:20)
12.03.2017 / 14:45 Grot Budowlani Łódź - KPS Chemik Police 3:1 (25:23, 25:18, 19:25, 25:23)
12.03.2017 / 17:00 Impel Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (23:25, 25:20, 17:25, 25:11, 15:8)
12.03.2017 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - KS Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:17, 13:25, 25:16, 21:25, 17:15)
13.03.2017 / 18:00 Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (25:19, 26:24, 25:27, 25:27, 15:9)
25 kolejka
15.03.2017 / 18:00 KPS Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (29:27, 25:17, 25:20)
16.03.2017 / 19:00 Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 1:3 (25:20, 9:25, 12:25, 17:25)
17.03.2017 / 18:00 Giacomini Budowlani Toruń - KS Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (18:25, 14:25, 25:15, 25:18, 15:9)
18.03.2017 / 17:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 0:3 (21:25, 16:25, 17:25)
18.03.2017 / 18:00 ŁKS Commercecon Łódź - Atom Trefl Sopot 3:2 (20:25, 29:27, 25:20, 24:26, 15:13)
19.03.2017 / 14:45 KS Pałac Bydgoszcz - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 13:25, 18:25)
20.03.2017 / 18:00 Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź 0:3 (21:25, 18:25, 17:25)
26 kolejka
25.03.2017 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)
26.03.2017 / 14:45 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Enea PTPS Piła 3:1 (25:12, 25:17, 21:25, 25:16)
26.03.2017 / 15:00 Atom Trefl Sopot - KPS Chemik Police 3:2 (25:23, 25:22, 21:25, 17:25, 15:13)
26.03.2017 / 17:00 Giacomini Budowlani Toruń - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (20:25, 21:25, 25:19, 25:16, 15:8)
27.03.2017 / 18:00 Grot Budowlani Łódź - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:12, 25:20, 25:17)
27.03.2017 / 20:30 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo 3:1 (19:25, 25:21, 25:20, 25:17)
28.03.2017 / 18:00 KS Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław 3:0 (25:22, 25:23, 25:22)

Tabela
Msc. Zespół Mecze Punkty Sety Małe pkt. 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3
1 KPS Chemik Police 26 67 73:22 2264:1868 13 7 3 1 2 0
2 Impel Wrocław 26 64 69:28 2279:1905 10 9 2 3 0 2
3 Grot Budowlani Łódź 26 62 70:27 2235:1919 12 5 5 1 2 1
4 KS Developres SkyRes Rzeszów 26 53 61:35 2171:1867 11 4 2 4 2 3
5 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 26 49 58:39 2096:1994 9 4 4 2 3 4
6 ŁKS Commercecon Łódź 26 39 48:51 2137:2203 4 6 3 3 3 7
7 BKS Profi Credit Bielsko-Biała 26 31 47:58 2184:2294 3 3 5 3 8 4
8 Giacomini Budowlani Toruń 26 31 41:56 2010:2162 3 5 3 1 6 8
9 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 26 29 41:61 2117:2277 1 4 6 2 4 9
10 Atom Trefl Sopot 26 26 41:63 2155:2324 2 2 5 4 6 7
11 Enea PTPS Piła 26 26 35:59 1918:2120 4 3 1 3 5 10
12 KS Pałac Bydgoszcz 26 26 39:61 2047:2224 3 4 0 5 8 6
13 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 26 23 39:66 2124:2334 2 1 4 6 6 7
14 Legionovia Legionowo 26 20 33:69 2059:2305 1 2 2 7 4 10

PLAY-OFF dla drużyn 1-4
Mecz i rewanż + ew. "Złoty Set"
03.04.2017 / 18:00 KS Developres SkyRes Rzeszów - KPS Chemik Police 0:3 (24:26, 18:25, 20:25)
08.04.2017 / 14:45 KPS Chemik Police - KS Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:10, 25:17, 25:19)

04.04.2017 / 20:30 Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław 3:1 (18:25, 25:22, 25:20, 25:22)
10.04.2017 / 18:00 Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź 2:3 (22:25, 25:9, 25:18, 22:25, 10:15)

Mecz o miejsca 13-14
Mecz i rewanż + ew. "Złoty Set"
02.04.2017 / 17:00 Legionovia Legionowo - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (26:24, 20:25, 25:18, 25:16)
08.04.2017 / 17:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 28:26, 25:18, 13:15)

Mecz o miejsca 11-12
Mecz i rewanż + ew. "Złoty Set"
03.04.2017 / 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - Enea PTPS Piła 1:3 (25:16, 22:25, 19:25, 20:25)
07.04.2017 / 18:00 Enea PTPS Piła - KS Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:21, 25:19, 20:25, 24:26, 12:15)

Mecz o miejsca 9-10
Mecz i rewanż + ew. "Złoty Set"
02.04.2017 / 15:00 Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (25:15, 18:25, 15:25, 25:19, 15:11)
08.04.2017 / 17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Atom Trefl Sopot 1:3 (11:25, 25:17, 23:25, 13:25)

Mecz o miejsca 7-8
Mecz i rewanż + ew. "Złoty Set"
03.04.2017 / 18:00 Giacomini Budowlani Toruń - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 22:25, 25:19, 25:23, 15:10)
09.04.2017 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Giacomini Budowlani Toruń 3:2 (28:30, 25:22, 25:21, 20:25, 15:11, 15:12)

Mecz o miejsca 5-6
Mecz i rewanż + ew. "Złoty Set"
30.03.2017 / 18:00 ŁKS Commercecon Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 21:25, 17:25)
07.04.2017 / 18:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:16, 25:18, 25:21)

Mecz o 3 miejsce
Mecz i rewanż + ew. "Złoty Set"
13.04.2017 / 18:00 KS Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław 3:2 (25:15, 23:25, 25:21, 14:25, 16:14)
19.04.2017 / 18:00 Impel Wrocław - KS Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 16:25, 17:25)

FINAŁ
Mecz i rewanż + ew. "Złoty Set"
14.04.2017 / 18:00 Grot Budowlani Łódź - KPS Chemik Police 0:3 (14:25, 18:25, 17:25)
19.04.2017 / 20:30 KPS Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3:1 (25:19, 25:20, 22:25, 26:24)

BARAŻ o ORLEN LIGĘ
Baraż o Orlen Ligę do trzech zwycięstw
22.04.2017 / 20:30 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Warszawa 3:1 (25:20, 14:25, 25:23, 25:12)
23.04.2017 / 17:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Warszawa 2:3 (15:25, 25:17, 25:21, 22:25, 9:15)
27.04.2017 / 14:00 Wisła Warszawa - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (19:25, 23:25, 21:25)
28.04.2017 / 13:00 Wisła Warszawa - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (23:25, 22:25, 21:25)



Klasyfikacja końcowa
Msc. Zespół
1 KPS Chemik Police
2 Grot Budowlani Łódź
3 KS Developres SkyRes Rzeszów
4 Impel Wrocław
5 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
6 ŁKS Commercecon Łódź
7 BKS Profi Credit Bielsko-Biała
8 Giacomini Budowlani Toruń
9 Atom Trefl Sopot
10 Polski Cukier Muszynianka Muszyna
11 Enea PTPS Piła
12 KS Pałac Bydgoszcz
13 Legionovia Legionowo
14 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski